LÉKHORGÁSZ BOT KAMASAKI TELE ICE Kamasaki
Ha befagynak a vizek eljött a lékhorgászat ideje.
De óvatosan a testtel! Mielőtt jégre merészkedünk, győződjünk meg róla, hogy valóban elbír-e minket. Ehhez legalább egy 10 cm-es vastagságra van szükség. Figyeljünk oda, nehogy leapadjon a víz a jég alól és olvadó jégre soha ne menjünk rá!
Ezeket betartva egy jó élményben lehet részünk, már csak egy lékhorgász botra van szükség!
A Kamasaki Ice kétféle hosszban kerül forgalomba, így ki tudjuk választani, hogy a vágott lékhez éppen melyik illik.
Kis méretű, 1000/2000-es orsót ajánlunk hozzá 0,30 mm körüli monofil zsinórral.
Teleszkópos kialakításának köszönhetően akár egy horgász táskában is könnyedén elfér.

A hagyományos kompozit technológiával készült botok karaktere lágy, lassabban keményedik fel, ugyanakkor kimondottan jól terhelhető. Az anyag jellegéből adódóan a kompozit botok kevésbé sérülékenyek, ellenállóbbak a külső hatásokkal, ütődésekkel, koccanásokkal szemben, mint a hasonló kaliberű karbon társaik.

Teljes egészében kiváló minőségű duplon anyaggal borított, klasszikus kialakítású nyél. A kemény, szivacsszerű felületnek köszönhetően akár nedves kézzel is stabil fogást biztosít a fárasztás és a dobás során is.

A botra a leggyakrabban alkalmazott csavaros orsótartó került. A több évtizede használt típus népszerűsége az egyszerűségben és a megbízható felépítésben rejlik. Az orsó rögzítésére két darab, az orsótalp befogadására képes, műanyagbetétes pofa szolgál, melyek közül az egyik egy nagyméretű anyával szorítható meg.

A boton található kerámia gyűrűsor egy kiváló ár-érték aránnyal rendelkező gyűrűtípus, mely évtizedek óta töretlen népszerűséggel van jelen a horgászpiacon. Sikerét strapabíróságának és a külső fizikai hatásokkal, ütődésekkel, koccanásokkal szembeni ellenálló képességének köszönheti.
Fárasztás hatékonysága

Súly, kényelem

Szállíthatóság

Hozzászólások
A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie! Partnerbolt vagy Regisztráció