Lucky FGT03 etetőhajó beépített halradarral
A modern pontyhorgászatban nagy szerepet kapnak az olyan etetőhajók, mint a LUCKY FGT03, amely a legújabb technológiával segíti a pontos és hatékony etetést és szerelékelhelyezést.
A beépített GPS rendszerének köszönhetően a hajó képes eltárolni egy kiindulási pontot (Home Point) és akár 27 különböző horgászhelyet, ahová gombnyomásra automatikusan elnavigál. Az egy, nagyméretű csalitálcába helyezett csalogatóanyagot és vele együtt a végszerelékünket is egy gombnyomással a vízbe juttathatjuk, kimagasló pontossággal.
A kétkezes távirányító egy beépített, 2.8 hüvelykes színes kijelzővel van ellátva, ami a hajóba épített radar által küldött jeleket jeleníti meg vizuálisan. A radar valós idejű képet ad a mederviszonyokról, a vízmélységről, a vízhőmérsékletről és a halak tartózkodási helyéről.
A tempomat (Cruise Control) funkcióval a hajó egyenletes sebességgel halad előre, ami jelentősen megkönnyíti az irányítást a hosszabb utak során. Az éjszakai horgászatokat a beépített első fényszóró és a navigációs fények teszik biztonságossá és kényelmessé.
A LUCKY FGT03 kiemelkedő biztonsági funkciókkal büszkélkedhet: jelvesztés, alacsony akkumulátorszint vagy 500 métert meghaladó távolság esetén a hajó automatikusan visszatér a kiindulási pontra.
A 540 x 270 x 170 mm-es, áramvonalas testben két megbízható 390-es motor gondoskodik a stabil haladásról. Ez a komplex, intelligens etetőhajó tökéletes társa a céltudatos pontyhorgászoknak minden vízparti szituációban.
Főbb jellemzők: